Sklep jeździecki

W 2015 roku stworzyliśmy firmę, której celem jest dostarczenie najlepszego sprzętu zawodowym jeźdźcom oraz osobom, które kochają konie i pracują z nimi na co dzień. Oferujemy kompleksowe wyposażenie stajni najwyższej jakości. Doświadczenie, determinacja i dążenie do doskonałości pozwoliły nam stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym każdy może zaopatrzyć się w paki jeździeckie, a także inne niezbędne akcesoria.

Paki jeździeckie i akcesoria

Najnowsze modele pak jeździeckich GPhorse #2020


Akcesoria do parkuru

Akcesoria wykonywane na zamówienie:

przeszkoda-cavaletti-single-cubic

Drągi do przeszkód

wozek-na-przeszkody-gphorse

Wózek na drągi

przeszkoda-gp-horse-murek

Murek

przeszkoda-tecza-bg

Tęcza

stojak-gp-horse-model-sh

Stojak - model SH

stojak-z-reklama-bg

Stojak z reklamą

przeszkoda-cavaletti

Cavaletti

stojak-gp-horse-treningowy

Stojak pojedynczy, treningowy

Jesteśmy internetowym sklepem jeździeckim

Nasza firma to przede wszystkim ludzie, którzy na co dzień zajmują się jeździectwem. Wspólna pasja pozwoliła nam stworzyć sklep dla osób takich, jak my – miłośników koni i wszystkiego, co z nimi związane. Przez lata pracy zdobyliśmy zaufanie wśród profesjonalistów na całym świecie. Teraz chcemy, aby doskonała jakość, którą stworzyliśmy, była dostępna dla każdego.

Szeroki asortyment do wyposażenia stajni

Konie to nasza pasja. Tworzymy produkty najwyższej jakości, których sami chcielibyśmy używać na co dzień. Nasz sklep jeździecki to miejsce, w którym można znaleźć niezbędne akcesoria dla konia oraz do wyposażenia stajni. Przyświeca nam konkretny cel - chcemy stworzyć profesjonalne miejsce w sieci, w którym klient będzie mógł kupić wszystko, czego potrzebuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

film-promocyjny-gp-horsefilm-promocyjny-gp-horse-hv

Paki jeździeckie

Paki jeździeckie

Oferujemy profesjonalne paki jeździeckie, w których można wygodnie i bezpiecznie przechowywać sprzęt do jazdy konnej. Paki to specjalnie skonstruowane do tego celu skrzynie. Świetnie sprawdzają się w codziennej pracy w stadninie, a także podczas wyjazdów.

W pakach GPhorse, które mamy w naszym sklepie, znajdują się komory na siodła oraz szuflady i uchwyty na pozostały sprzęt jeździecki dla konia. Na równi z funkcjonalnością stawiamy ergonomię i estetyczny design. Nasze produkty są lekkie, stabilne i wyjątkowo trwałe – wszystko po to, aby mogły służyć klientom przez lata i ułatwiać im kontynuowanie pasji, jaką jest jeździectwo.
Zapraszamy do wyboru jednego z pęciu modeli naszych pak: A klasa A17, E klasa E17 Sport, B klasa B17, S klasa S17 i S klasa S17 Long.
Zapraszamy do wyboru jednego z sześciu modeli naszych pak:
A klasa A17, E klasa E17 Sport, B klasa B17, S klasa S17 i S klasa S17 Long.

Jak dokonać zakupu

3 proste kroki by stać się właścicielem paki jeździeckiej

Bezpieczne zakupy zapewnia:


Online catalogs